Eski Mobilyaları Tadilat - Boya ve Cilalayarak Yenileme Ankara

2019’dan bu yana mobilya boyama, yenileme atölyemiz ile Ankara içinde sizlere en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Yemek odası takımı, yatak odası takımı, oturma odası takımı, çocuk odası takımı, antika eşyalarınız, cafe & restorant mobilyaları ve birçok ürününüzü yeni haline getiriyoruz. # Siteler Mobilya Boyacısı ve Aksesuar Mağazası

ankara mobilya yenileme

Evinizden Teslim Alıp Evinize Kuruyoruz

Senelerdir kullandığınız, boyası tamamen ya da kısmen zarar görmüş sevdiğiniz sağlam mobilyalarınızı profosyenel teknikler kullanarak atölyemizde yeni haline getiriyoruz. Mobilya takımlarınız, antika ahşap mobilya, doğal ahşap mobilyalarınızdan dilediğinizin fotoğrafını bize ulaştırın fiyat teklifinde bulunalım. Eşyalarınızı evinizden alıyoruz ve atölyemizde boyayıp tekrar evinize kuruyoruz.
Mobilya boyama hizmeti

Mobilyalarınızı Atmayın Yenileyin

Atmaya kıyamadığınız iz bırakmış mobilyalarınızı yenileyelim. Mobilyalarınızın yenilenmesi küçük bir tamir anlamına gelebilir;
Kulp seçiminden, yüzeydeki dokusunun zımparalanması ve tüm parçaların boyanıp cilalanması. İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda renk katalım..
mobilya boyama hizmeti

Çünkü Beklentilerinizi Aştık

Çoğunlukla eski mobilyalarımız atılır ve yerine yenisi alınır. Hem sevdiğiniz mobilyalarınızı yaşatmanıza hem de paranızı kurtarmanıza yardımcı olalım. Profesyonel ekibimiz ile mobilyalarınızı hak ettiği en iyi haline çevirelim.

Nasıl hale geleceğini önceden görün..

Yenilenmesini istediğiniz herhangi bir mobilya ürününüzün bir parçasını bize ulaştırın istekleriniz doğrultusunda 2 ya da 3 farklı alternatif renge boyuyalım. Yapılan işlem arasından seçtiğiniz rengi tüm mobilyanıza uygulayalım. Böylelikle önceden mobilyanızın ne hale geleceğini riske girmeden görün.

NOT: Hizmeti satın almak istemezseniz bile bu uygulama için sizden ücret talep edilmeyecektir.

Bize Nasıl Ulaşırsınız

Ankara Sitelerde atölyemiz ve showroomumuz bulunmaktadır. Whatsapp, Facebook ya da Instagram'dan yenilenmesini istediğiniz eski mobilyalarınızın fotoğraflarını ve isteklerinizi gönderin size fiyat verelim.
Whatsapp'tan ulaşmak için Whatsapp iconuna tıklayın.

Mobilya yenileme hizmetimiz sadece Ankara ilçelerini kapsamaktadır.