Mobilya Atölyesi

Eski Mobilyaları Yenileme Nasıl Yapılır ?

mobilya zımparalama

Mobilyalarınızı Atmayın Yenileyin

Atmaya kıyamadığınız iz bırakmış mobilyalarınızı yenileyin. Mobilyalarınızın yenilenmesi küçük bir tamir anlamına gelebilir;
Kulp seçiminden, yüzeydeki dokusunun zımparalanması ve tüm parçaların boyanıp cilalanması. İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda renk katın..

Zımparalama ve Cilalama ile Yenilenen Eski Mobilyalar

Ahşap mobilyanın kullanım durumuna göre, ahşap boyası ile yalnızca stil ya da tarza uygun bir renge boyayarak yenilemek mümkün. Öncelikle tamir gereken yerleri düzeltip eski sağlamlığına kavuşturmak gerekir. Kullanım ihtiyaçlarına göre ahşap mobilyalarınızı zımparalayabilir, eğer renklendirmek istiyorsanız boyayabilir ya da yalnızca zımparadan sonra cilalayabilirsiniz. 

Cilalama aşamalarında farklı renk tonları kazandıran cila ürünleri de mevcuttur. Burada ihtiyacınız olan, ev dekorasyonu ile uyumlu ya da çarpıcı bir etki oluşturacak ahşap boyası ve renk tonlarına karar vermektir. Ahşap mobilya ürünlerinin miktarı, ebatları ve ağacın türüne göre yapılacak işlemler için bir gün ya da hafta sonunda boş kalan saatlerinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Hem keyifli vakit geçirmek hem de eski mobilyalarınızı boyayarak ve yenileyerek evinizi düzenleyebilirsiniz. Ahşap mobilyalarınızı yenileyerek elden geçirirken evinize özgü ve zevkinize uygun bir mobilya tasarlamış ve aynı zamanda dekorasyonda fark yaratmış olursunuz.

Ankara içi Mobilya Yenileme Hizmeti

Eğer vaktiniz yok ve profesyonel olarak mobilyalarınızı yeniletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve istediğiniz doğrultuda mobilyanıza renk katalım. Çoğunlukla eski mobilyalarımız atılır ve yerine yenisi alınır. Hem sevdiğiniz mobilyalarınızı yaşatmanıza hem de paranızı kurtarmanıza yardımcı olalım. Profesyonel ekibimiz ile mobilyalarınızı hak ettiği en iyi haline çevirelim.

Bize Nasıl Ulaşırsınız

Ankara Sitelerde atölyemiz ve showroomumuz bulunmaktadır. Whatsapp, Facebook ya da Instagram’dan yenilenmesini istediğiniz eski mobilyalarınızın fotoğraflarını ve isteklerinizi gönderin size fiyat verelim. Whatsapp’tan ulaşmak için Whatsapp iconuna tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir